اخبار > اطلاعیه مهم (شورای موارد خاص استانی)

اطلاعیه ها
آخرین اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه مهم (شورای موارد خاص استانی)

اطلاعیه مهم (شورای موارد خاص استانی)

 

 

 

 

دانشجوی گرامی؛ در صورتی که از طریق کارشناس مربوطه مطلع شدید که پرونده شما به شورای مواردخاص استان ارجاع گردیده مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید:

  • ابتدا مبلغ 500.000 ریال به شماره شبا 660100004001073903022968  و شناسه 387073953119500001400264888  تحت عنوان حق کارشناسی پرونده واریز نمائید. اصل فیش پس از دریافت کد رهگیری و پایان فرایند ثبت نام به کارشناس موسسه یا کارشناس استانی (سازمان مرکزی دانشگاه مازندران - ویلای 16 ) ارسال گردد.
  • کارنامه کل از آموزش دانشگاه محل تحصیل .
  •  کارت پایان خدمت یا نامه معافیت تحصیلی .
  • مستندات مربوط به عدم موفقیت شما در تحصیل مانند: بیماری دانشجو، گواهی محل کار، بیماری والدین ، طلاق ،  فوت اعضای درجه یک و...( کلیه مدارک پزشکی و مشاوره پس از تائید پزشک معتمد دانشگاه مازندران اسکن شود).

سپس از طریق پورتال سازمان امور دانشجویان ( سامانه سجاد ) به آدرسir.https://portal.saorg وارد سامانه شده و در قسمت راهنمای کاربران ( دانشجو قبل از شروع به ثبت نام راهنما را مطالعه نمایند).کلیه مدارک اسکن شده بارگزاری( آپلود) گردد.

از آنجا که در سامانه قابلیت ویرایش اطلاعات وجود ندارد کلیه اطلاعات دانشجو اعم از نام و نام خانوادگی/ مقطع/ واحدهای اخذشده،گذرانده ، باقیمانده، معدل کل، تعداد مشروطی و ... مطابق با کارنامه صحیح نوشته شود.

پس از تائید اطلاعات دانشجو، توسط کارشناس آموزش و طرح در جلسه کمیسیون موارد خاص دانشگاه / موسسه محل تحصیل، پرونده به شورای موارد خاص استان ارجاع می گردد. در این بازه زمانی پیامی با مضمون « جهت ادامه فرایند ارجاع به استان و پرداخت بانکی به کد رهگیری مراجعه کنید »  برای دانشجو ارسال می گردد. سپس با مراجعه دانشجو به سامانه مبلغ 150/000 ریال طی شماره کارت و رمز دوم از حساب دانشجو کسر و به حساب سازمان امور دانشجویان وزارت عتف واریز می گردد. اکنون پرونده شما در شورای استان قابل دسترسی است .

پس از بررسی پرونده و تشکیل جلسه، متن پیام « فرایند خاتمه یافته است » به دانشجو ارسال می گردد. سپس دانشجو پس از بازه زمانی 48 ساعته ( انشاء صورتجلسه، امضاء و ارسال) جهت ادامه فرایند آموزشی و ثبت نام، به دانشگاه محل تحصیل مراجعه نمائید.

جلسات شورای مواردخاص استان ماهیانه یکبار و در موارد ضروری به صورت فوق العاده برگزار می گردد. لذا با توجه به امکان پیگیری از طریق سامانه سجاد نیازی به مراجعه حضوری دانشجو به شورای موردخاص استان نمی باشد.

رفع نقص و پشتیبانی سامانه سجاد آقای توکلی  96664457 - 021

شورای مواردخاص استان مازندران  35303423 - 011 پاسخگویی روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 8 الی 10 صبح


١٠:٣٧ - 1400/10/20    /    شماره : ٣١٠١٢    /    تعداد نمایش : ١٨