اخبار > اعلام زمان برگزاری مرحله سراسری بخش معارفی و رشته های حفظ و ترجمه سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان

اطلاعیه ها
آخرین اخبار


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام زمان برگزاری مرحله سراسری بخش معارفی و رشته های حفظ و ترجمه سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان

اعلام زمان برگزاری مرحله سراسری بخش معارفی و رشته های حفظ و ترجمه سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، زمان برگزاری مرحله سراسری در بخش معارفی و رشته های حفظ از بخش آوایی و رشته های حفظ متن و ترجمه فرازهایی از صحیفه سجادیه و نهج البلاغه سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور اعلام شد.

بر اساس این گزارش، آزمون بخش معارفی مرحله سراسری سی وششمین  جشنواره سراسری قرآن و عترت، در رشته های آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، حفظ متن و ترجمه فرازهایی از نهج البلاغه، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، حفظ متن و ترجمه فرازهایی از صحیفه سجادیه،آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین (ع)، حفظ موضوعی قرآن کریم، احکام، پرسمان معارفی، حفظ متن و ترجمه فرازهایی از نهج البلاغه و حفظ متن و ترجمه فرازهایی از صحیفه سجادیه و سبک زندگی ایرانی و اسلامی به صورت مجازی برگزار می شود. دانشجویان برگزیده در بخش معارفی که پیشتر اسامی ایشان از همین طریق اعلام شده است فرصت دارند در بازه زمانی 1 تا 15 آذر ماه با مراجعه به نشانی

 نسبت به تایید صحت مشخصات و نام کاربری اقدام نمایند.https://quranjashnvareh.ir   

 

لازم به ذکر است آزمون رشته های مذکور در روز چهارشنبه  24/09/1400برگزار می شود. دانشجویان فرصت دارند صرفا" یکبار در بازه زمانی 10:00 الی 16:00 با مراجعه به نشانی الکترونیکی فوق الذکر نسبت به انجام آزمون اقدام نمایند.

همچنین آزمون رشته های حفظ در روزهای 17 و 18 آذرماه ویژه برادران و نیز 16 و 17 و 18 آذر ماه ویژه خواهران بصورت تماس تصویری(برخط) انجام می شود. ضروری است دانشجویان محترم راه یافته  به این مرحله در رشته های حفظ نسبت به امکان ارتباط تصویری پیام رسان واتساپ بر روی شماره تماس اعلام شده از سوی خود به دبیرخانه مرکزی اطمینان حاصل کنند. لازم به ذکر است این آزمون صرفا" یکبار برگزار شده و امکان شرکت مجدد برای دانشجو مهیا نمی باشد و مسئولیت عدم شرکت در آزمون صرفا" بر عهده دانشجوست و دبیرخانه مسئولیتی در این زمینه ندارد.


٠٨:٢٢ - 1400/08/30    /    شماره : ٣٠٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٧٠